Ця зустріч із ветеранами АТО надовго залишиться в пам’яті молоді Сєвєродонецького Вищого професійного училища. “Вона, – сказала, представляючи гостей, заступник директора училища Тетяна Склярова, – присвячена героям Революції гідності, тим, хто захистив та зараз захищає нашу Батьківщину”.

Офіцер Валентин Ткалич не вперше зустрічається з молоддю, – адже він за фахом учитель історії. Його розповідь допомогла краще зрозуміти буремні події й одночасно знайшла відгук у серцях. Особливо хвилюючими виявилися світлини, які він та бойові побратими зробили на передовій. Їх демонстрували на великому екрані під пронизливу пісню Святослава Вакарчука.

Були й розповіді про теперешні напружені будні рідного батальйону Національної поліції, й відповіді на запитання. Зокрема, про можливості служити у Збройних Силах України, що при всенародній підтримці стали по-справжньому міцними, про значення для цієї служби професійно-технічної підготовки.

Відомий публіцист Ігор Орел представив свою книгу “Хроніка одного батальйону”. Він писав її у перервах між бойовими діями в найгостріші часи, писав як у щоденнику – щиро та відверто.

Читайте також: Старшокласника з Дубно відзначили за енергопроект для об’єктів в АТО

– Така правдива, документальна книга має особливе значення, – зазначив викладач курсу “Захист Батьківщини” ВПУ Микола Брянченко.

Звісно, були й поради, й спільні роздуми про те, як досягти миру на нашій землі, про майбутнє, яке залежить від кожного. А кадри про цю зустріч увійдуть до відеороботи творчої групи училища, присвяченої темі військово-патріотичного виховання.

Семен Перцовський, секретар
Луганської регіональної організації НСЖУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу