4 березня ДЮІ запрошує на Дні відкритих дверей у м. Бахмут (Донецької області)
та м .Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

4 березня (субота) об 11 годині у приміщені загальної бібліотеки головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільни 21, відбудеться «День відкритих дверей юридичного факультету».

Під час Дня відкритих дверей на гостей заходу чекає знайомство з навчальним закладом, зустріч з викладачами вишу, презентація кафедр та досягнень і надбань інституту, а також ознайомлення з правилами прийому 2017 року.

Додатково, 4 березня (субота) об 11 годині у приміщені Бахмутського будинку культури, що розташований за адресою: м. Бахмут, площа Свободи 1, відбудеться Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти».

Omiso7WAcss

Мета заходу – популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи в системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за усіма формами, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії.

Організаторами даного профорієнтаційного заходу виступають Донецький юридичний інститут МВС України, Бахмутський відділ поліції ГУ НП у Донецькій області, Управління освіти Бахмутської міської ради, відділ освіти Бахмутської районної державної адміністрації.

Ми будемо раді вас бачити! Отримайте якісну юридичну освіту європейського рівня у провідному вищому навчальному закладі системи МВС – Донецькому юридичному інституті!

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *