Упродовж двох останніх днів зими в Ужгородському національному університеті проходила 71-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу, що проводиться з часу започаткування вишу. Кількість доповідей, які представили ужгородські вчені цього року, приголомшлива – 1 105 робіт. Історичні дослідження, аналізи сучасних суспільних процесів, прогнози й передбачення, що ґрунтуються на фактах і статистиці, найпередовіші технічні розробки у різних сферах, технології майбутнього – всього, над чим працюють учені Ужгородського національного університету, і не перелічити.

«Це величезна кількість робіт, – визнає проректор УжНУ з наукової роботи професор Ігор Студеняк. – Доповіді, які прозвучали у ці дні, узагальнюють підсумки роботи багатьох колективів. Ми бачимо і оцінюємо результат усього того, що зробили наші науковці за минулий рік. Причому, йдеться не тільки про маститих професорів і доцентів, доповідають і аспіранти, молоді вчені».

Наукова конференція професорсько-викладацького складу університету пройшла на всіх факультетах. Утім, цього року вона характеризувалася однією особливістю: долучилися до її роботи і представили свої доповіді ще й учені Львівського навчально-наукового центру УжНУ.

«Рік у рік вимоги до якості наукових робіт зростають, – констатує Ігор Студеняк. – Це видно з того, якими ґрунтовними є доповіді – і пленарні, і стендові. Додам, що всі представлені на конференції результати наукових досліджень проходять апробацію не тільки в УжНУ, а й у фахових виданнях України, в авторитетних міжнародних збірниках, які індексуються в базі даних Scopus. Що свідчить про високу наукову цінність робіт наших учених».

За інформацією прес-служби УжНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу