У Запорізькому національному університеті в рамках Концепції профорієнтаційної діяльності, ініційованої ректором Миколою Фроловим, за підтримки та участі Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації провели підсумкову інформаційно-консультаційну зустріч «Вступ-2017».

Випускники шкіл мали можливість ближче познайомитися з викладачами та студентами, побувати на екскурсії студмістечком, та, головне, більше дізнатися про найактуальніші для цьогорічних випускників питання про вступ. Зокрема, вони одержали відповіді на всі актуальні питання від директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марини Горбенко-Хвастунової та директора Запорізького обласного науково-методичного центру моніторингу якості освіти Світлани Павлової.

Під час виступу Марина Горбенко-Хвастунова зазначила, що станом на 26 лютого вже 2,5 тисячі абітурієнтів Запорізької області зареєструвалися задля складання зовнішнього незалежного оцінювання в основну сесію. Вона застерегла присутніх на заході, що задля уникнення непорозумінь не варто відкладати збір та надсилання документів, необхідних для участі в ЗНО, на останні дні встановленого терміна (до 17 березня). Також вона порадила майбутнім вступникам відповідально поставитися до вибору предметів, з яких потрібно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Доповідач перерахувала категорії, які мають право брати участь у додатковій сесії ЗНО, та висвітлила низку інших важливих питань.

Світлана Павлова закцентувала увагу присутніх на тому, що частина предметів ЗНО (українська мова та література, а також математика чи історія України за вибором) водночас зараховується як державна підсумкова атестація, тож оцінки за них будуть внесені до атестата. Саме тому ці предмети потребують особливої уваги. Крім того, вона розглянула типові помилки, які заважають успішному проходженню тестування. Зокрема, попросила уважно читати права та обов’язки, розміщені на бюлетені, які отримує кожен, хто складає ЗНО, та обов’язково їх дотримуватись. Світлана Олегівна подякувала представникам Запорізького національного університету за те, що вони допомагають абітурієнтам оформити пакет необхідних документів для складання ЗНО.

Працівники ЗНУ – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов – інформували абітурієнтів щодо особливостей вступної кампанії 2017 року та  запросили взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із зовнішнього незалежного оцінювання, які проводитиме Запорізький національний університет у березні.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу