Cтуденти та колектив Львівського кооперативного коледжу економіки і права долучилися до всесвітньої акції “22PushupChallenge”. Так представники  коледжу  мали можливість  підтримати українських воїнів, які повертаються з війни й страждають від посттравматичного синдрому, продемонструвати свої спортивні можливості та популяризувати здоровий спосіб життя  серед молоді.

Мета всеукраїнського флешмобу з назвою #22PushupChallenge – звернути увагу спільноти  на соціальні та психологічні проблеми ветеранів АТО після повернення додому. На жаль, число 22 є не випадковим. Згідно зі статистичними даними, щоденно в світі 22 військові, які страждають від посттравматичного синдрому закінчують життя-самогубством.

Як зауважила представник  студентського самоврядування, саме цим флешмобом у нас на меті було показати, що ми, українці, дружні, і в такий неспокійний  час повинні підтримувати один одного, а особливо тих,  хто повертається зі Сходу. А крім того, звернути увагу суспільства, влади, всіх громадян на велику проблему реабілітації тих, хто повертається з фронту.

Цей флешмоб, зокрема, є і посланням атовцям про те, що ми цінуємо їхній внесок у збереження незалежності та цілісності країни, і вони – мужні захисники Вітчизни – потрібні своїй країні і після повернення з АТО, життя після фронту триває, ми всі громадяни великої держави – України.

 

Виконавши умови естафети, львівські кооператори  передали її  студентам Миколаївського коледжу бізнесу і права та Вищого навчального закладу Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі”.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ
та зв?язків із громадськістю Львівського кооперативного
коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *