27 лютого 2017 року – день народження Школи Стартапів Приазовського державного технічного університету (ПДТУ). Підставою для її створення став договір про співпрацю між Стартап-школою «Sikorsky Challenge» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Бізнес-інкубатором  «Sikorsky Challenge» і ПДТУ.

Організаційну і фінансову підтримку заходу надало Агентство США з міжнародного розвитку USAID – провідна установа Уряду Сполучених Штатів Америки з виконання програм міжнародної економічної та гуманітарної допомоги. Договір передбачає спільну діяльність сторін у сфері розвитку інноваційного середовища в регіоні, що буде сприяти створенню якомога більшої кількості стартап-проектів та високотехнологічних компаній на базі українських університетів.

Під стартапом взагалі розуміють тимчасові структури для вирощування бізнесу, а саме для пошуку відтворюваної і  динамічно зростаючої бізнес-моделі. Створення Стартап Школи ПДТУ базується на програмах і методиках Стартап Школи «Sikorsky Challenge», які вже довели на практиці свою дієвість і високу ефективність. План спільної діяльності охоплює набір і навчання інженерів, винахідників Маріуполя, науковців, аспірантів, студентів вишів, учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів. При цьому  забезпечується організаційна, кадрова, інфраструктурна підтримка, необхідне фінансування, навчання тренерів і менеджерів новостворюваної Стартап-школи ПДТУ. Буде здійснюватись відбір перспективних стартап-проектів і внесення їх до бази стартапів «Sikorsky Challenge», пошук інвесторів/бізнес-ангелів для цих проектів, а також відкриття стартап-компаній на базі ПДТУ або іншої структури за участю Бізнес-інкубатору «Sikorsky Challenge».

Школа стартапів ПДТУ завдяки  НТУУ «Київський політехнічний інститут  ім. Ігоря Сікорського», Бізнес-інкубатору «Sikorsky Challenge», Агентству США з міжнародного розвитку USAID зможе допомогти талановитим людям адаптуватися до ринкового середовища, здійснити комерціалізацію результатів наукових досліджень і розробок, а також буде сприяти створенню нових робочих місць, розвитку підприємницької діяльності та впровадженню кращого вітчизняного і світового досвіду вирощування бізнесу, що повинно стати важливим кроком на шляху реалізації Стратегії розвитку Маріуполя до 2021 року.

З 27 лютого по 3 березня тренінги  з основ організації, ведення власного бізнесу, захисту наукових відкриттів, ідей і винаходів провів Ігор Пеєр –  відомий  міжнародний тренер з організації школи стартапів.  У блоці А-1(к.5) з 14.00 до 18.00  у ці дні працювали викладачі,  аспіранти, студенти.

Прес-центр ПДТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *