Київ оголошує міський конкурс із визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями. На реалізацію проектів-переможців у 2018 році міська влада передбачила понад 1,5 мільйона гривень. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

«Проведення подібних конкурсів – важливий елемент розвитку громадянського суспільства, яке відкрите до молоді та надає йому можливості для розвитку. Цьогоріч ми хочемо почути пропозиції нашої молоді щодо розвитку неформальної освіти, відродження національно-патріотичного виховання, утвердження здорового й безпечного способу життя, популяризації та розвитку молодіжного підприємництва тощо. Взяти участь і запропонувати свої проекти можуть будь-які молодіжні та дитячі громадські організації, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу», – повідомила заступник голови КМДА.

За умовами конкурсу, такі організації також мають взяти участь у співфінансуванні проекту в розмірі не менш як 25% необхідного обсягу фінансування. Внесок для виконання проекту може здійснюватися переможцем конкурсу у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання. Молодіжні та дитячі громадські організації також мають можливість подавати на конкурс кілька пропозицій.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту, становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту та не може перевищувати 75 тисяч гривень. Останній день прийому конкурсних пропозицій 4 квітня 2017 року до 17:00.

Важливо, щоб запропоновані молодіжними та дитячими організаціями проекти відповідали переліку завдань, а саме: створення умов для інтелектуального, морального, здорового розвитку молоді, реалізації її освітнього та творчого потенціалу, інформаційне забезпечення реалізації молодіжної політики тощо.

Повний перелік напрямів конкурсу, вимоги та куди надсилати проектні пропозиції можна дізнатися за посиланням.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *