Міністерство освіти і науки посіло другу сходинку в рейтингу «Відкритість Уряду», презентованому Офісом ефективного регулювання вчора, 6 березня. МОН одержало 64 бали з 70 можливих: щоб здобути почесне перше місце, не вистачило лише одного бала.

Найбільше балів за відкритість отримало Міністерство інфраструктури – 65, а до п’ятірки найвідкритіших також увійшли Міністерство фінансів – 59 балів, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – 57 балів та Міністерство культури – 53 бали.

Експерти Офісу ефективного регулювання аналізували діяльність міністерств щодо висвітлення публічної інформації та розкриття відкритих баз даних з 14 до 25 січня 2017 року.

Робота здійснювалася на основі аналізу веб-сайтів міністерств та Урядового порталу за такими критеріями:

1. Реалізація принципу інформаційної відкритості;

2. Забезпечення роботи з відкритими даними;

3. Публічність планів діяльності;

4. Публічність звітності;

5. Інформування про роботу зі зверненнями громадян;

6. Взаємодія з громадською радою;

7. Антикорупційна експертиза і громадський моніторинг правозастосування.

З повним звітом дослідження можна ознайомитися за цим посиланням.

Довідково: Офіс ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office) – незалежна неурядова структура, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі та західних партнерів: Світового банку та уряду Канади. Офіс фінансують міжнародні донори, щоб посилити спроможність органів державної влади до реформування. Експерти Офісу прагнуть впровадити ефективне регулювання завдяки партнерству держави й бізнесу

Зображення: «Офіс ефективного регулювання»

Інформує МОН України