6 березня у Донецькому юридичному інституті, з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулося справжнє свято весни і жіночої чарівності – «Міс ДЮІ-2017».

У конкурсі взяли участь 4 студентки юридичного факультету та 4 курсантки факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Честь відкрити урочистості було надано Голові асоціації випускників ДЮІ, кандидату юридичних наук Миколі Коміссарову.

Під ритмічну і молодіжну композицію кожна з конкурсанток поважно продемонструвала навики дефіле та презентувала  вишукане вечірнє вбрання. Після феєричного дефіле, дівчата представили креативні відео-візитки.

Честь оцінювати конкурсну програму  випала незалежному журі – представникам відомих приватних підприємств Кривого Рогу. Нагородження учасниць проводив проректор Донецького юридично інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, капітан поліції Єгор Назимко.

Насичена програма, колоритні виступи конкурсанток, які публіка щедро «нагороджувала» оплесками, незабутні враження і безліч фото на пам’ять…ось яким запам’ятається це свято весни і жіночої чарівності не лише титулованим Міс, а й усім, кому пощастило бути на заході.

Омріяний титул «Міс ДЮІ-2017» та справжню діадему отримала Кириленко Яна, Першою Віце Міс стала Ягорська Анастасія, Другою Віце Міс – Альохіна Ксенія, Міс Ніжність стала Біба Анна, Міс Чарівність – Казакова Поліна, Міс Креативність – Галушка Наталія, Міс Елегантність – Біла Дар’я та Міс Посмішка – Повалій Єлизавета.

Дуже приємно, що члени журі стали спонсорами призів для чарівних учасниць та власниці титулу «Міс ДЮІ-2017», адже кожна з них отримала на згадку про це чудове свято пам’ятні дарунки.

За інформацією прес-центру ДЮІ МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *