2 березня 2017 року  представники Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь в Обласній олімпіаді з правознавства серед студентів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Львівської області, яка проходила на базі Технологічного коледжу вищого державного навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

З вітальним словом до учасників олімпіади  звернувся голова ради директорів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Львівської області Роман Дадак, який побажав усім успіхів  та високих результатів.

Організатори проведення олімпіади ставили за мету підвищення якості підготовки студентів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації, виявлення, підтримку та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, реалізацію здібностей студентів, стимулювання й активізацію їхньої навчально-пізнавальної та науково-дослідної діяльності, створення умов для їхнього професійного росту.

Учасники олімпіади мали змогу перевірити свої знання з базових галузей права та ряду юридичних дисциплін, а саме: історії держави і права України, теорії держави і права, господарського права і процесу, історії держави і права зарубіжних країн, основ судових та правоохоронних органів, права соціального захисту, цивільного права і процесу, кримінального права, кримінального процесу, адміністративного права, юридичної деонтології.

Читайте також: Молоді вчені ХПІ зустрілися з Президентом України

Голова методичного об’єднання викладачів правознавчих дисциплін ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Львівської області  Наталя Галушка зазначила, що студенти приємно вразили високим рівнем підготовки, а також подякувала викладачам за результативну роботу з обдарованими дітьми та всім тим, хто допоміг студентам у підготовці до  олімпіади.

Як зазначила методист ради директорів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Львівської області Ірина Тарасюк,  під час олімпіади студенти виявили високі знання, кмітливість, випробували себе у розв’язуванні нестандартних завдань. Вони продемонстрували здатність до креативного мислення – наводили переконливі аргументи і докази.

Забезпечувало проведення Олімпіади та перевірку робіт журі з провідних викладачів правознавчих дисциплін технікумів та коледжів І – ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Львівський кооперативний коледж економіки і права та спеціальність  «Правознавство» гідно представили учасники олімпіади і повернулися з нагородами: Галімурка Ольга виборола I місце, а  Стецина Зоряна та Климко Марія  посіли IІІ місце.

Під час церемонії закриття олімпіади організатори заходу нагородили грамотами та подяками переможців та їхніх наставників.

Адміністрація коледжу, голова та викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін, студентське самоврядування і одногрупники пишаються своїми олімпійцями та вітають переможців в обласній олімпіаді з правознавства, а  також бажають успіхів і відмінних результатів у подальших заходах.

Директор Львівського кооперативного коледжу економіки і права Наталя Зубко  подякувала викладачам циклової комісії правознавчих дисциплін (голова циклової комісії Руслана Юзьків) за ефективну роботу з обдарованими дітьми та відповідальне ставлення при підготовці студентів до такого важливого заходу. Адже олімпіада  дає змогу виявити кращих студентів із правознавства, поглибити їхню зацікавленість юриспруденцією та стимулювати до творчої праці.

Михайло Голубка, прес-секретар
з роботи зі ЗМІ та зв?язків із громадськістю 
Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *