Прем’єр Микола Азаров виступає за коригування системи тестів при вступі до вишів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання, чи перейде колись вся система освіти в інтернет.

“Я думаю, що ніколи система освіти не перейде в ту систему, про яку Ви говорите, з тієї простої причини, що сенс освіти не тільки в тому, щоб студенти отримали певний набір знань, але, перш за все, завдання освіти полягає в тому, що студенти повинні навчитися думати, аналізувати, робити свої власні висновки, а цьому може навчити тільки особисте спілкування з викладачем”, – написав він.

“Саме тому я вважаю систему тестів не дуже гарною з точки зору пошуку обдарованої молоді, здатної розвивати науку, і нам треба думати про коригування цієї системи”, – зазначив Азаров.

Він підкреслив, що сума знань зовсім не еквівалентна освіченості людини.

За матеріалами pravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Азаров вважає, що ЗНО погано впливає на розвиток української науки”
  1. А особисто я вважаю, що Азаров і очолювана ним команда значно гірше, ніж ЗНО, впливають на розвиток української науки.
    Я думаю, що Азарову перш за все потрібно підвищити свою освіченість, а вже потім розмірковувати про освіченість інших, зрозуміти, що освіта і наука – це відкриті системи, які методами “з-під палки” розвиватися не можуть. Команда Азарова на словах говорить про автономію вузів, про Болонську систему та інші гарні речі, а на практиці з кожним роком посилюється “керівна роль” профільного міністерства і залежність вузів від цього міністерства. Чого варта лише цьогорічна практика впровадження т.з. Єдиної державної бази з питань освіти (ЄДЕБО)… На мою думку, Азаров і його команда боїться тих речей, яких вони не можуть контролювати, боїться середовища, де люди без контролю з їх боку можуть обмінюватися інформацією, висловлювати свої думки. Боїться (в першу чергу як керівник однієї із партій-учасників виборів), що зникне можливість безкарно проводити у навчальних закладах політично зорієнтовані заходи. Тому і такий стан із освітою і наукою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *