У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбувся традиційний випуск молодших спеціалістів –  фахівців з готельного обслуговування та виробництва харчової продукції.

З  вітальним словом до випускників звернулась директор коледжу Наталія Зубко: “От і настав цей незвичайний день у нашій кооперативній родині. День святковий, радісний, веселий і водночас сумний. День розставання з навчальним закладом, друзями та наставниками, коли зустрічаються світлі надії, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.

Адже приходить час, коли єдина стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки, відкриваються тисячі доріг, де кожен  обере свій особистий життєвий шлях. Ви отримали  дипломи з спеціальностями, які необхідні на сьогодні  для країни. Випускний вечір – важлива подія для всіх у кооперативному коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплома було багато різного , хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу та зробить вагомий внесок у розбудову країни.

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди  закінчення навчання у коледжі та здобуття фахового рівня молодшого спеціаліста. Нехай час, що був проведений разом з нами, назавжди залишиться у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули у виші, стануть вам у пригоді та сприятимуть у виборі життєвого та професійного шляху, і допоможуть у досягненні  задуманого. Нехай у всьому вам допомагає Бог!”

Наказ про закінчення Львівського кооперативного коледжу економіки і права та про присвоєння випускникам кваліфікації «Молодший спеціаліст» зачитала Леся Федак, заступник директора з навчальної роботи, а завідувачі відділень вручили дипломи.

Кращі студенти нагороджені подяками та грамотами за активну участь у науковій, громадській,  культурно-масовій  роботі, за досягнення  у спорті.

До привітань долучились представники Львівської обласної спілки споживчих товариств: «Від щирого серця вітаємо вас із закінченням кооперативного коледжу і початком дорослого життя. Можливо, ще не до кінця усвідомлюєте, але саме зараз ви вперше стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору. Хто піде вчитися далі, хто працювати – вам вирішувати. У вашому  житті не один вирішальний та відповідальний крок необхідно буде зробити. Намагайтесь так поступати, щоб кожного разу вибір був правильним, адже майбутнє нашої нації залежить від вас. Якою стане наша держава –вирішувати молодим професіоналам. Бажаємо, щоб усі мрії ваші здійснилися, побільше вам оптимізму, натхнення, наснаги,  наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих злетів, щедрої долі, вірних друзів, життєвої енергії, щоб на вашому шляху не зустрічалась зрада та не було розчарувань, не зупиняйтеся на досягнутому, а продовжуйте  кооперативну освіту. Успіхів всім! І вдало зробити наступний важливий крок в житті! У добру путь, випускники! З Божим благословенням вас!»

З привітанням виступили Леся Федак, заступник директора  з навчальної роботи, Оксана Шура, завідувач технологічного відділення та готельно-ресторанної справи, Наталія Кутна, голова об’єднаного профкому та Ігор  Бішко, заступник директора з виховної роботи: «Ми усі ще раз вітаємо вас – тих, хто власними подальшими успіхами, злетами і трудовими подвигами примножить славу вітчизняної освіти і нашого закладу. Ми щиро віримо у те, що виконали соціальне замовлення науки нашої держави і ви гідно поповните ряди молодої інтелектуальної еліти. В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди та натхнення на вашому подальшому життєвому шляху».

Нагоду виступити на заході мали можливість і куратори випускних груп, Соломія Митник  та Людмила Плугіна. При спілкуванні наголосили: “Куди б вас не завела доля, пам’ятайте завжди свою колиску дитинства, свій вишкіл юності – свою Незалежну Славну Україну та рідний коледж. Нехай вас супроводжують все життя успіхи  у професійному та особистому житті та доля буде прихильною”.

Від імені всіх молодих фахівців зі словами вдячності коледжу виступили випускники: «Ми щиро вдячні адміністрації, викладачам та всім працівникам коледжу за ваш  внесок у наше професійне майбутнє, за те, що попри все завжди в нас вірили, підтримували, допомагали, мотивували. Наставникам і педагогам за те, що вклали свою душу і любов у наше навчання. Ми, в свою чергу, будемо намагатись зробити все можливе, щоб утілити у життя наші знання і допомогти нашій Україні вийти з кризи і стати ще кращою».

До привітань долучилися батьки, викладачі, студенти, представники студентського самоврядування вишу та всі бажаючі.

Завершилися урочистості святковим концертом, який організували керівники художньої самодіяльності та вокального гуртка коледжу  Роман Голиш. До концерту були залучені як студенти, так і випускники вишу.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ
та зв?язків із громадськістю  
Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *