06 березня 2017 року на базі Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету  відбувся навчальний семінар в рамках ІІ етапу ХV Міжнародного Фестивалю «Кришталевий янгол», в якому взяли участь учні з професії перукар (перукар-модельєр).

Під час заходу провідні технологи торгової марки «Estel» Головко Арина та Бадзьо Тетяна з м. Ужгород ознайомили присутніх із сучасними модними тенденціями, новими техніками та схемами у фарбуванні волосся.

Після теоретичної частини відбувся практичний семінар на тему: «Колористика» з відпрацюванням фарбування на моделях. Кожен учасник разом з технологами EstelProfessional підбирав індивідуальний коктейль та виконував фарбування.

Офіційний регіональний дистриб’ютер ТОВ «Альфа проф Estel» в Закарпатській області Алексеєнко П.В. забезпечив учасників одноденного семінару професійними парфумерними матеріалами (палітрою фарб, оксигентами, перукарським приладдям та іншими препаратами).

Довідково

Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» – це щорічний форум фахівців з перукарського мистецтва, декоративної косметики, дизайнерів та шанувальників моди і краси.

Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *