15 березня о 15:00 Освітній портал “Педагогічна преса” у режимі онлайн транслюватиме розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Порядок денний

1. Проблеми та перспективи розвитку ЗНО в Україні.

Доповідачі: представники Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти,  Генпрокуратури України; Співдоповідач: Співаковський Олександр Володимирович – Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти; Матеріали до розгляду підготував: Красняков Євген Васильович – головний консультант секретаріату Комітету.

 
2. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України (реєстр. № 6116 від 22.02.2017, н.д. О.Співаковський, І.Кириленко, Т.Кремінь, В.Литвин, О.Скрипник та ін.).

Доповідач: Співаковський Олександр Володимирович – Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти; Матеріали до розгляду підготувала: Нестеренко Лідія Степанівна – головний консультант секретаріату Комітету.

 3. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів (реєстр. № 5547 від 16.12.2016, КМУ).

Доповідач: представник Уряду; Співдоповідач: Скрипник Олексій Олексійович – заступник Голови Комітету з питань науки і освіти; Матеріали до розгляду підготувала: Луцька Алла Володимирівна – головний консультант секретаріату Комітету.

 4. Про затвердження внесення до порівняльної таблиці проекту Закону “Про освіту” (реєстр. № 3491-д від 04.04.2016)  додаткових пропозицій народних депутатів України.

Доповідач: Кириленко Іван Григорович – заступник Голови Комітету з питань науки і освіти; Матеріали до розгляду підготувала: Козієвська Олена Іванівна – заступник завідувача секретаріату Комітету.

 5. Про повторне внесення проекту Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: “Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні”.

Доповідач: Скрипник  Олексій Олексійович – заступник Голови Комітету з питань науки і освіти; Матеріали до розгляду підготував: Семенюк Сергій Володимирович – заступник завідувача секретаріату Комітету.

6. Проект Постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Української письменниці та громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) (реєстр. № 5675 від 19.01.2017, н.д.І.Констанкевич, В.Купрій, О.Шевченко та ін.)

Доповідач: Констанкевич Ірина Мирославівна – автор законопроекту; Співдоповідач: Литвин Володимир Михайлович – член Комітету з питань науки і освіти; Матеріали до розгляду підготувала: Нестеренко Лідія Степанівна – головний консультант секретаріату Комітету.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Реєстрація для перегляду не потрібна. Згодом відео буде доступно в записі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *