У Києві 13 березня за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України в Торгово-промисловій палаті України  відбувся найбільший вітчизняний захід у сфері відновлюваної енергетики – «Bio Energy Ukraine».

Це перша інноваційна конференція з біоенергетики, яка відбулась у рамках “Тижня альтернативної енергетики”.  «Bio Energy Ukraine» – це не класична наукова конференція, до якої усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні.  Організатори взяли за мету створити  головну платформу для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами  задля найшвидшого розвитку найважливішої для країни галузі в досягненні енергетичної незалежності, шляхом переходу на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмови від шкідливого викопного палива.

На  конференції були представлені доповіді від власників великих і малих промислових, а також приватних електростанцій, а спікери ділилися з учасниками заходу безцінним досвідом реалізації проекту,  проблемами і шляхами їх вирішення на всіх етапах будівництва та експлуатації.

Крім цього конференція охоплювала й експертні дискусійні панелі з представниками великих енергетичних компаній, міжнародних фінансових організацій, банків, інжинірингових, юридичних і страхових компаній тощо.

Задача форуму: максимально розкрити всі етапи реалізації біопроекту  від ідеї – до монтажу.

Житомирський національний агроекологічний університет на «Bio Energy Ukraine-2017» представляв із власними розробками, проектами і матеріалами факультет інженерії та енергетики.

Варто відзначити, що на майданчику Торгово-промислової Палати  у цей день зібрались науковці, власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку біоенергетики України та інших країн, серед яких  – Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Прес-служба Житомирського
національного агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *