У Житомирському національному агроекологічному університеті 11 березня  відбулась традиційна зустріч випускників програми обміну педагогічним досвідом (Faculty Exchange Program (FEP) з керівником програми, представником міністерства сільського господарства США (The United States Department of Agriculture),  Едвардом Джерардом та представниками посольства США у м. Київ.

Підвищення професійної майстерності викладачів, вивчення закордонного досвіду викладання у вищій школі, поглиблення практичних навичок є одним з пріоритетних напрямків розвитку нашого університету в сучасних умовах.

Саме тому стажування викладачів за кордоном вже стало  звичним для Житомирського національного агроекологічного університету.

DSC07357

Варто зазначити, що учасниками програми FEP у різні роки були викладачі  ЖНАЕУ – Поплавський П. Г. (1999), Ковальчук О. Д. (2000), Левчук С. (2001), Шукалович В. Ф. (2010), Савченко Р. О., Чайкін О. В. (2015), Пивовар П. В., Дідух Д. М. (2016).

Нагадаємо,  що програма обміну викладачами (FEP) була започаткована у 1994 році і полягає в організації стажування для викладачів вищих навчальних закладів  України в університетах США для вивчення інноваційних технологій, обміну досвідом у викладанні сільськогосподарської економіки, маркетингу, фінансів, бухгалтерського обліку та агробізнесу в умовах ринкової економіки.

Мета програми – сприяння розвитку раціональної сільськогосподарської політики, ефективного та конкурентоспроможного сільськогосподарського маркетингу і бізнес-систем.

Збільшення числа професіоналів, які розуміють, як працює ринкова економіка, підготовка викладачів, які можуть удосконалювати і розробляти навчальні матеріали з ринкової економіки,  збільшення числа осіб, які знають, як адаптуватися до ринкової економіки, має вирішальне значення для розробки і втілення ефективної політики та подальшого розвитку конкурентоспроможної ринкової системи.

Програма обміну викладачами (FEP) фокусується на поглибленні знань учасників, вдосконаленні їх професійної кваліфікації, що сприятиме підвищенню компетенції у викладанні навчальних дисциплін з сільськогосподарської економіки, бухгалтерського обліку, фінансів, оподаткування, маркетингу та менеджменту.

Прес-служба Житомирського
національного агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *