У цьому навчальному році в Криму вперше за останні роки першокласники будуть забезпечені новими підручниками на 100 % – перед початком навчального року кримські школи отримали понад 1 тис. комп’ютерів. Про це заявив 1 вересня Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов у Цветочненській школі Білогірського району, де він побував на урочистій лінійці і привітав дітей, батьків і вчителів із Днем знань.

«Перший дзвінок – особливий день, який залишається в пам’яті на все життя. Від того, чи наші діти будуть здоровими, освіченими та духовно розвиненими, залежить майбутнє, благополуччя і процвітання Криму й України в цілому. Я впевнений, що всі кримські школярі отримають гідні знання, і будуть використовувати їх на благо Криму. Поздоровляю дітей, учителів та батьків з початком нового навчального року», – сказав глава виконавчої влади республіки.

Анатолій Могильов поспілкувався з учителями та подарував Цветочненській школі 11 комп’ютерів і м’ячі для спортивного залу. «Колись я починав свій трудовий шлях учителем у цій школі. Ця робота багато чого мені дала, багато чого навчила. У ті роки школа була новою і сучасною, а сьогодні вона потребує ремонту. Наступного року ми внесемо школу в план капітальних ремонтів», – сказав Голова Ради міністрів Криму.

Підвищення якості та доступності освіти – один із ключових пріоритетів у роботі влади. Особлива увага приділяється комплектуванню шкільних бібліотек та придбанню автобусів для підвезення дітей до сільських шкіл. У цьому році буде закуплено рекордну кількість шкільних автобусів – 102 одиниці. Наприкінці серпня сільські школи в 16 регіонах Криму отримали 47 нових автобусів.

«Переконаний, що все це дасть змогу створити комфортні умови для здобуття якісної освіти та гармонійного розвитку дітей. Ми зобов’язані створювати рівні умови для дітей як у містах, так і в найвіддаленіших селах. Це обов’язок будь-якої влади і кожного посадовця», – підсумував Анатолій Могильов.

 

За інформавцією Ради Міністрів АРК

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу