Дотримання встановлених норм з охорони праці – це запорука збереження життя і здоров’я молодих робітників у процесі професійної діяльності. Саме тому, значна увага приділяється вивченню спеціального предмета „Охорона праці” учнями професійно-технічних навчальних закладів області.

З метою підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення даного предмета, 14 березня поточного року, проведено обласну олімпіаду з охорони праці. Захід проведено з використанням Інтернет технологій, зокрема веб-ресурсу http://master-test.net/uk та платформи https://pruffme.com/, що дало можливість передавати, отримувати та узагальнювати інформацію результатів олімпіадних завдань у режимі онлайн і об’єктивно оцінити знання учнів. Учасниками олімпіади стали представники з шістнадцяти професійно-технічних навчальних закладів області.

Відкриття олімпіади розпочалося урочисто із вітального слова Слюсарєвої О.В., директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області – голови журі, Грабара Є.С., методиста обласного методичного центру при департаменті освіти і науки облдержадміністрації – члена журі та Тимка С.М., директора ДНЗ „Ужгородський центр професійно-технічної освіти”.

Після необхідного інструктажу учасники олімпіади зайняли місця за персональними комп’ютерами. На вирішення завдань кожному учневі відводилося дві астрономічні години; максимальна кількість балів, які міг набрати учасник,  становила 86. Усі учасники виконали завдання,  продемонструвавши високий та достатній рівень знань з предмета.

За підсумками олімпіади переможцями стали:

І місце – Цибульський Василь, учень Хустського професійного ліцею (73 бали);

ІІ місце – Пилипець Петро, учень Тячівського професійного ліцею (73 бали);

ІІІ місце – Цянько Ярослава, учениця Вищого професійного училища № 3   м. Мукачева (70 балів).

Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *