П’ятеро найкращих студентів ННІ іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка, які вивчають німецьку мову, успішно пройшли відбір на участь у Міжнародному юнацькому театральному проекті в межах Брехтівського фестивалю, що днями відбувся у м. Аугсбург  (Німеччина).

Перший тур конкурсу стартував у вересні минулого року. На цьому етапі студенти підготували власні інтерпретації поезії Бертольта Брехта «Хліб народу» та відповіли на низку запитань. Організатори проекту, а це незалежний театр «Sensemble» в м. Аугсбург, здійснювали відбір за відео з відповідями, надісланими конкурсантами. Студенти ЖДУ вибороли можливість безкоштовної поїздки до Аугсбурга на змагання з однолітками з США, Бельгії і Болівії.

Разом із німецькими друзями франківці презентували в Аугсбурзі власну сценічну інтерпретацію поезії Брехта й запропонували відповідь на центральне запитання проекту «Що таке справедливість?». Глядачі були захоплені майстерним володінням німецькою мовою українськими студентами. На шпальтах аугсбурзьких газет з’явилося повідомлення про цей проект,  інформація про участь у ньому студентів ЖДУ імені Івана Франка та фото.

Читайте також: Викладачі ЖНАЕУ – випускники «Faculty Exchange Program» зустрілись із дипломатами США 

Тижневе перебування в Німеччині і спілкування з однолітками стало важливим  для знайомства з культурою та звичаями німецького народу, а також для вдосконалення навичок усного мовлення студентів-германістів ЖДУ імені Івана Франка.

Прес-центру ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *