180 маленьких броварчан стануть новоселами оновленого дитячого садочка «Лісова казка». З участю голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка та міського голови Ігоря Сапожка на Київщині у м. Броварах відкрито ще один дошкільний навчальний заклад.

28 років у Броварах не будувалися садочки. За останні 2 роки перед дітьми відчинили двері дитсадки «Ромашка», «Золота рибка», а тепер – «Лісова казка».

«Сьогодні ми відкриваємо дитячий садочок, на який люди чекали вже понад 20 років, – зазначив Анатолій Присяжнюк. – Ця радісна подія – це ще одна цеглинка у великій будівлі нашої турботи про маленьких мешканців Київщини. Бо діти – наше майбутнє. Які умови ми для них створимо сьогодні, у такій країні житимемо завтра. Адже кожна дитина має  змогу отримати дошкільну освіту, навички спілкування у колективі».

Оновлений дитячий заклад не працював як садочок з 90-х років. Відновлений дошкільний заклад «Лісова казка» вже сьогодні прийняв 180 малюків. Тут працює 6 груп: ясельна, молодша, середня, старша і підготовча.

Для проведення капітального ремонту та реконструювання закладу було закладено 1 850 000 грн. У дитячому закладі було проведено капітальний ремонт будівлі з переплануванням відповідно до проекту садочка. Замінено повністю каналізацію, систему водопостачання, відремонтовано міні-котельню, придбано нове технічне обладнання на харчоблок, нові меблі в групі, відремонтовано санвузли, придбано м’які меблі в ігрові та спальні кімнати, роздягальні.

Дитсадок «Лісова казка» має понад сорокарічну історію. В його стінах виросло і виховалося не одне покоління. З 2001 року дитячий садок функціонував як дитячий центр соціальної реабілітації «Любисток» для дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування. Вихованці підростали, їх кількість зменшилася із 45-ти до 8-ми. В цей час у Броварах було збудоване унікальне, перше в Україні «СОС – Дитяче Містечко», де знайшли родинне тепло діти-сироти, які проживають з мамами-виховательками у затишних красивих будиночках.

«Тільки сімейна атмосфера може забезпечити дитині нормальний розвиток, що допоможе адаптуватися до повноцінного життя в суспільстві, – наголосив Анатолій Присяжнюк. – Завдяки соціальним ініціативам Президента, спрямованим на підтримку родин з дітьми, в країні  почала виправлятися демографічна ситуація. Так, на Київщині ми маємо приріст населення, тому навчальні заклади Київщини будуть і надалі відкриватися.

Сьогодні в області 100 % дітей охоплено системою дошкільного виховання, працюють 693 дошкільних заклади. Лише цього року на Київщині збудовано 5 дитячих садочків і відновлено роботу 37. А до кінця року буде відкрито ще 3 і відновлено 14 дошкільних закладів».

 

За інформацією Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу