Новозбудоване приміщення загальноосвітньої школи відкрили у с. Скорики Підволочиського району, що на Тернопільщині. У присутності сільської громади, гостей з навколишніх населених пунктів, школярів та їхніх батьків, представників районної та обласної влади, духовенства відбулася церемонія входин до нового навчального закладу, розрахованого на 162 дітей.

«Сьогоднішня подія має велике значення для Тернопільщини, адже відкрито справжню школу майбутнього – з ошатними класами, лабораторіями, просторими спортивним та актовим залами, їдальнею, бібліотекою, медпунктом, майстернею, чудовим стадіоном із глядацькими трибунами на 600 місць, спортмайданчиком, сучасною паливною. Тут усе зроблено для того, щоб у комфортних умовах учні навчалися, а педагоги провадили їх дорогою Країни Знань», — сказав, під час церемонії відкриття школи голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

Він також зазначив, що навчальний заклад оснащений найсучаснішим обладнанням – комп’ютерними класами, мультимедійними дошками, проекторами, лабораторним устаткуванням. Є тут і шкільний автобус.

«Я хочу щиро подякувати всім, хто долучився до спорудження цієї чудової школи»,  — каже Валентин Хоптян.

Він також подарував школі сучасний плазмовий телевізор.

На добро тих, хто навчатиметься і навчатиме у новій школі благословили священики, які освятили навчальні класи.

Після перерізання символічної стрічки учасники урочистої церемонії оглянули новозбудоване приміщення.

 

За інформацією Тернопільської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу