Проект Центру гендерної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, створений на факультеті соціальної та психологічної освіти, як переможець конкурсу, організованого управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, включено до календарного плану управління для подальшого фінансування.

Нагадаємо, що проект «Гендерна культура молоді» ініціативної групи Центру гендерної освіти УДПУ переміг у конкурсі проектних пропозицій громадських організацій та ініціативних груп, підсумки якого стали відомі на початку 2017 року.

Проект захищала координатор Центру гендерної освіти Алла Войтовська (керівник проекту – кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Кравченко). Пропозиції оцінювалися за такими критеріями: відповідність пріоритетним соціальним проблемам і актуальність, ефективність і залучення додаткових позабюджетних коштів, собівартість і подальша реалізація без додаткового державного фінансування, реалістичність, можливість реалізації у районах області.

Читайте також: Студент РДГУ – серед переможців Усеукраїнського конкурсу наукових робіт

Проект Центру гендерної освіти УДПУ набрав найбільшу кількість балів і визнаний найкращим відповідно до пріоритетного напряму. Його разом із майже 30 молодіжними проектами реалізовуватимуть на Черкащині у 2017 році.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *