Міністерство освіти і науки України докладає максимальних зусиль, щоб реформування освітньої галузі відповідало вимогам часу та задовольняло потреби і тих, хто навчається, і тих, хто навчає. Про це зазначив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей під час зустрічі з освітянською спільнотою Закарпаття.

Він докладно розповів про напрями, за якими здійснюватиметься реалізація концепції Нової української школи. Зокрема, йшлося про те, як відбувається оновлення змісту освіти, як змінюватиметься структура навчальних закладів тощо. Не менш важливим, за словами Павла Хобзея, є питання підготовки нового вчителя, готового до урізноманітнення форм навчання та власного професійного розвитку.

Учасники зустрічі зазначили, що сьогодні суспільство дуже неоднозначно ставиться до реформування освітньої галузі України, однак кожен розуміє необхідність змін. На цьому наголосив і заступник міністра, окресливши етапи реалізації реформи: 2018 рік – старт початкової школи, 2020 рік – зміни у базовій школі, а 2023-й – старт профільної школи.

На завершення зустрічі Павло Хобзей відповів на запитання освітян, що стосувалися підготовки вчителів у вишах, відзначення учнів за особливі та високі досягнення у навчанні, місця у реалізації концепції НУШ загальноосвітніх навчальних закладів з мовами навчання національних меншин та ін.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *