Під такою назвою стартувало наймасштабніше прибирання у місті. Його організували громадська організація «Молодь Кременеччини» та Кременецький педагогічний коледж КОГПА ім. Тараса Шевченка.

Учасниками акції стали близько 280 волонтерів, майже всі з яких є студентами та викладачами педагогічного коледжу й академії. Прибирання здійснювалося на трьох локаціях: г. «Дівочі скелі», підніжжя Замкової гори, г. Воловиця та ліс за Кременецькою ЗОШ-інтернатом. Спільними силами волонтерів по 4 локаціях було зібрано близько 3,5 тонн сміття, яке не підлягає переробці. У рамках акції також відбулося висаджування дерев, були проведені краєзнавчі екскурсії та фотофлешмоб.

Читайте також: Проект УДПУ «Гендерна культура молоді» визнаний найкращим на Черкащині

Також долучилися активісти ГО «Молодь Кременеччини», ГО «Кременецька екологічна ліга», працівники Кременецького ботанічного саду, Кременецько-Почаївського ДІАЗу, Національного парку «Кременецькі гори», Кременецької райдержадміністрації, лісник заповідника «Медобори» Мирон Стрілецький.

Дякуємо за допомогу та підтримку кураторам і студентам академгруп, дирекції Кременецького педагогічного коледжу, первинній профспілковій організації студентів КОГПА ім. Тараса Шевченка (голова Андрій Заблоцький), газеті «Замок» академії, районній газеті «Діалог», незалежній громадсько-політичній газеті Тернопілля «Вільне життя».

Виносимо подяку всім, хто знайшов час і долучився до акції.

                 Інформаційний центр Кременецької ОГПА ім.Тараса Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу