17 березня 2017 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» було проведено обласний етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з  інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації України.

У олімпіаді взяли участь  16 студентів із 10  навчальних закладів Чернівецької області. Олімпіада проводилась з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально–пізнавальної діяльності студентів, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу, розвитку творчої активності, поглиблення та вдосконалення вмінь і знань студентів з інформатики та комп’ютерної техніки. Відкрила олімпіаду вітальним словом директор Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» Людмила Фесік. З побажаннями успіхів до всіх присутніх звернувся методист Ради директорів вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації  Чернівецької області Микола Семенюк.

Завдання олімпіади вимагало від учасників високого рівня теоретичних знань апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи в текстовому редакторі MS Word, табличному процесорі MS Excel, знання MS Access. Пакети конкурсних завдань та критерії їх оцінювання   для проведення олімпіади обиралися із бази завдань, розміщених на офіційному сайті Спілки голів обласних Рад директорів  вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України  шляхом жеребкування.

Читайте також: Тенденції реформування органів влади обговорили студенти львівського коледжу

Олімпіада передбачала виявити рівень підготовки студентів з інформатики та комп’ютерної техніки та визначити учасника VІІІ Всеукраїнської олімпіади з  інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації України. У відповідності з рішенням журі переможцем визнаний Москаленко Федір Андрійович, студент  Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» (керівник Басовська А.І.), який буде представляти Чернівецьку область у Всеукраїнському етапі. Друге місце виборов Панченко-Вагнер Борис Петрович (Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, керівник Луцюк Ю.В.).  Третього призового місця було удостоєно Мирчик Евеліну  Ярославівну (Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж»,  керівник  Смерека А.Г.).

Викладачі  методичного об’єднання інформатики та програмування за час виконання студентами практичних завдань мали змогу у дружньому спілкуванні обмінятись досвідом роботи, поділитись методичними надбаннями. А після виконання конкурсних завдань, поки журі оцінювало роботи, учасники олімпіади мали змогу познайомитись із членами студентської ради коледжу та цікаво провести час в очікуванні результатів.

Студенти Державного вищого навчального закладу “Чернівецький політехнічний коледж” неодноразово займали призові місця у Всеукраїнській олімпіаді з  інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації України.  Другі місця у  Всеукраїнських олімпіадах з  інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації України у попередні роки виборювали студент радіотехнічного відділення Козарів Арсен та студентка відділення програмування Гладченко Юлія.. Побажаємо ж успіху переможцю обласного етапу Х Всеукраїнської олімпіади з  інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації Москаленко Федору, який представлятиме Чернівецьку область у наступному етапі змагань в 17 – 19 травня 2017 року у Нововолинському електромеханічному коледжі.

Н. Голик, керівник методоб’єднання викладачів 
інформатики та програмування Чернівецької області,
викладач-методист ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу