Центр міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Радою директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації проводять конкурс творчих робіт «НАТО у новітній історії: український контекст».

Конкурс має на меті розширити інформування активної студентської молоді про діяльність Організації Північноатлантичного договору, сучасний стан та перспективи поглиблення співробітництва між Україною та НАТО.

Участь у конкурсі можуть брати студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Письмові роботи виконуються при консультаційній підтримці наукових керівників з числа викладачів навчальних закладів.

Кандидати на участь у конкурсі повинні до 15 квітня заповнити реєстраційну форму на сайті Центру міжнародної безпеки та партнерства.

Творчий конкурс студентських робіт проходитиме у два етапи. На першому етапі студенти представлятимуть письмові роботи (кінцевий термін подачі робіт на конкурс – 20 квітня). Другий етап охоплюватиме складання тестового завдання, вікторину (кросворд, ребус тощо) та презентацію-виступ за матеріалами письмової роботи учасника. Фінал конкурсу відбудеться 3 червня на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19.

 

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 067-670-40-92 (Кучик Олександр Сергійович).

Зазначимо, що конкурс проходить у рамках реалізації програми співпраці між Центром міжнародної безпеки та партнерства з Центром інформації та документації НАТО в Україні щодо поширення інформації та знань серед різних верств населення України про діяльність Організації Північноатлантичного договору з реалізації співробітництва з нашою державою.

 

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу