Університет банківської справи впевнено утримує високі показники працевлаштування своїх випускників. Цього року інститути ДВНЗ «Університет банківської справи» у Львові, Харкові, Черкасах та Києві випустили 501 магістра, 90 % з яких одразу знайшли своє перше місце роботи.

«Програми подвійного диплома з провідними європейськими університетами, що діють в УБС, стажування у впливових фінансових та банківських установах України та  закордону, студентські обміни – все це відкриває  для наших студентів нові можливості щодо працевлаштування та кар’єрного зростання. Студенти мають можливість отримувати найновіші знання в обраній галузі, спілкуються зі своїми ровесниками з усього світу, отримуючи чудову мовну практику, налагоджують контакти, що в подальшому допомагає отримати перспективну роботу та досягнути успіху», – каже ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко.

Директор Харківського інституту Університету банківської справи Борис Самородов зазначає, що основою взаємодії роботодавців та інституту є довготермінові договори про співробітництво. У поточному навчальному році діють 18 таких угод із фінансово-кредитними установами, державними, комунальними та приватними  підприємствами; у межах угод створено навчально-наукові центри  випускових  кафедр.

Також у Харківському інституті активно впроваджується практика розробки практико-орієнтованих дипломних робіт на замовлення роботодавців. Такі роботи студенти захищають безпосередньо на підприємствах, в установах, організаціях. Загалом, показник працевлаштування випускників 2017 року станом на кінець лютого становив  понад 80 %.

«Працевлаштування студентів відображає ті процеси, які проходять в економіці загалом. Досить багато випускників шукає роботу поза банківським сектором. Проте 2017 рік знову показав зріст працевлаштованих у банках на 10 %», – зауважує заступник директора Львівського інституту УБС Віталій Рисін.

На початок березня вже знайшли своє перше місце роботи 77 % випускників Львівського інституту Університету банківської справи, а з тих, які навчалися за державним замовленням – 82 %.

Найбільша кількість цьогорічних випускників Львівського інституту працює у підрозділах АТ «Ощадбанк». Банк активно реформується і потребує молодих людей, які мають креативні ідеї та прагнуть їх реалізувати.

Велика увага у навчальному закладі приділяється закордонним стажуванням та програмам обміну студентів: «З числа кращих випускників є студенти, які отримали червоні дипломи, захищали магістерські роботи іноземною мовою і зараз просуваються кар’єрною драбиною у відомих компаніях не лише в Україні, а й за кордоном», – каже Віталій Рисін.

Експерти одноголосно заявляють про те, що сучасний банківський сектор не зводиться лише до розрахунків, статистики та аналізу, сьогодні він потребує створення та впровадження  інноваційних  рішень та ідей:  «Кризовий стан у фінансовій та банківський сферах, що склався в Україні підвищив попит на молодих та креативних спеціалістів та потребує нових генераторів ідей, – розповідає доцент кафедри економіки та управління Інституту банківських технологій та бізнесу Віра Огородник. – Запрошення керівних осіб банків для зустрічей зі студентами та проведення днів кар’єри з представниками роботодавців зумовили їхню впевненість у якості освіти випускників Інституту банківських технологій та бізнесу УБС. Випускники Інституту 2017 року працевлаштовані у Національному банку України, а також у провідних банківських установах.

Прес-служба Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *