ДП «Інфоресурс» та ПрАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» (переможець відкритих торгів) підписали договір про закупівлю послуг з розробки програмного забезпечення, за допомогою якого функціонуватиме Єдина державна електронна база з питань освіти (ЄДЕБО). Усі майнові, зокрема виключні, права інтелектуальної власності на програмне забезпечення з моменту його створення належатимуть державі в особі ДП «Інфоресурс».

Ціна договору становить 8 млн 930 тис. грн, ПДВ – 1 млн 786 тис. грн. Таким чином, загальна вартість Договору з урахуванням ПДВ становить 10 млн 716 тис. грн. Слід зазначити, що завдяки процедурі відкритих торгів на закупівлі послуг з розробки програмного забезпечення вдалося заощадити понад 400 тис. гривень.

Граничний термін розробки програмного забезпечення – 22 травня 2017 року.

За цим договором ПрАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» також зобов’язується протягом року після завершення надання послуг щодо розробки програмного забезпечення для ЄДЕБО безкоштовно здійснювати його технічну підтримку.

ДП «Інфоресурс» розпочне оплату послуг з розробки програмного забезпечення з серпня 2017 року та здійснюватиме її щоквартально рівними частинами протягом двох років.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *