Міністр освіти і культури Республіки Кіпр Костас Кадіс висловив готовність кіпрської сторони прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на літній період у дитячих таборах міністерства, яке він очолює. Про це йшлося під час зустрічі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з паном Костасом Кадісом  21 березня, що проходила в рамках робочого візиту Лілії Гриневич до Республіки Кіпр.

Сторони обговорили стан та перспективи українсько-кіпрської співпраці в галузі освіти, зокрема підготовку до підписання Угоди про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені.

Міністри домовились активізувати підготовку проекту Угоди, на підписання документа Лілія Гриневич запросила пана Костаса Кадіса в Україну. Також вони обговорили практику впровадження подвійних дипломів, що на сьогодні існує у співпраці з іншими європейськими країнами.

Очільниця МОН на зустрічі представила концепцію Нової української школи. Міністри обговорили проблеми оцінювання, підготовки, сертифікації та атестації вчителів. Окремо було порушено питання інклюзивної освіти, що добре розвинута на Кіпрі.

Цього ж дня відбулася зустріч Лілії Гриневич з Головою парламентського комітету з питань освіти і культури Палати представників Республіки Кіпр Кір’якосом Хаджіяннісом. Вони обговорили законодавчу базу та реформування систем освіти як в Україні, так на Кіпрі.

Читайте також: Міжнародні антарктичні організації оголошують конкурс на отримання грантів для молодих учених на 2017 рік

Сторони також наголосили на важливості імплементації тем, пов’язаних з правами людини, наскрізно у навчальну програму. Крім цього, міністр зазначила про важливість соціальної та громадянської компетентностей для життя у демократичному суспільстві.

Нагадуємо, що з 21 до 23 березня міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуває у місті Нікосія, Республіка Кіпр, де бере учать у Міжнародній конференції Ради Європи «Забезпечення демократії через освіту», а також планує провести низку зустрічей.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *