Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди постійно бере участь у різних освітянських виставках як всеукраїнських, так і міжнародних, участь у яких дає змогу презентувати сучасні досягнення освітянської практики, творчі здобутки педагогічного колективу і науковців в інноваційній модернізації галузі освіти, здійснювати обмін досвідом між фахівцями освітньої галузі різних країн, що в подальшому сприятиме народженню нових ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу.

Так, 16-18 березня університет презентував свої здобутки на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та V Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», де представляли себе найкращі навчальні та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали.

Організаторами головної події освітньої галузі України стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь зачитав вітальне слово від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Про необхідність презентувати високоякісну національну українську освіту зазначив у виступі народний депутат України Віталій Курило.

На активній участі у виставкових заходах науковців Національної академії педагогічних наук України наголосив президент НАПН України Василь Кремень. За його словами, Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» має стати великою подією в освітньому житті країни, привернувши увагу всього суспільства, держави, нації до ролі освіти у творенні майбутнього України. Ми повинні орієнтуватися на наші найкращі навчальні заклади, шанувати найкращих освітян і їхній досвід, який сприятиме появі нового покоління конкурентоспроможних ефективних і успішних фахівців для побудови сильної держави.

Цьогоріч на заході були представлені близько 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини і Китаю.

У рамках виставки було проведено ряд науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів. Викладачами та студентами педагогічного факультету Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди проведено майстер-класи із писанкарства, ліплення. Колектив соціально-гуманітарного відділу підготував концертні номери, якими зачаровував усіх присутніх під час заходу.

1 (8)

Високі досягнення колективу нашого університету на цій виставці були відзначені низкою нагород. Зокрема, Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди виборов Гран-прі у номінації «Лідер Міжнародної діяльності» та нагороджений Золотою медаллю у конкурсі з тематичних номінацій «Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами».

Ректор університету, професор Віктор Петрович Коцур був нагороджений почесною грамотою за плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу в національній системі освіти України. Також дипломами було нагороджено ряд викладачів та співробітників університету.

Ольга Науменко, фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу