20 березня – Міжнародний день щастя. Це свято було затверджено Генеральною асамблеєю Організації об’єднаних націй 28 червня 2012 року. Метою святкування є підтримка ідеї, що “щастя є невід’ємним бажанням кожної людини на планеті”.  Ініціатива впровадження Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни – Бутану. Вважається, що жителі Королівства Бутан є найщасливішими людьми в світі – чемпіонами за коефіцієнтом Валового національного щастя, яким вимірюється національний добробут громадян. Педагогічний колектив Переяслав-Хмельницького  університету імені Григорія Сковороди долучився до підтримки цієї ідеї.

Цього дня з самого ранку в університеті панувала святкова атмосфера, яку створили колектив соціально-гуманітарного відділу та студенти фінансово-гуманітарного факультету. Для того, щоб цей день залишився у пам’яті  кожного, активісти вирішили вітати всіх цукерками із яскравими побажаннями.

Було приємно, коли у відповідь студенти та викладачі з усмішками радісно приймали побажання. Прагнення до щастя є однією з основних цілей людства. Адже без нього все втрачає сенс.

                                                         Ольга Науменко, фахівець соціально-гуманітарного відділу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *