Олімпійський рух єднає всю Україну -Голова КМДА Олександр Попов підтримав ініціативу Державної служби молоді та спорту України та Національного олімпійського комітету щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту та затвердив план заходів, повідомляє прес-служба КМДА.

Нагадаємо, що 1 вересня на Хрещатику відбулося спортивно-видовищне свято “Стрибки на майдані”, яке й дало початок заходам у рамках Року спорту та Дня фізичної культури і спорту, що триватимуть до 9 вересня.

Із 3 до 9 вересня у загальноосвітніх закладах Києва проведуть Олімпійський урок та урочисті зустрічі з учасниками, переможцями й призерами літніх і зимових Олімпійських, Параолімпійських ігор, із провідними спортсменами, тренерами, ветеранами фізкультури та спорту.

8 вересня відбудеться фінал Всеукраїнської велоестафети “Спорт для всіх – єднає Україну!”. Цього ж дня на вул. Хрещатик (від Бессарабської площі до вул. Прорізної) відбудеться Всеукраїнський олімпійський урок. Крім того, з 3 до 9 вересня на спортивних майданчиках, стадіонах і спорудах Києва проводитимуться різноманітні спортивно-масові заходи.

За матеріалами unn.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *