Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» був нагороджений Золотою медаллю, відзначений дипломами та сертифікатом на Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017». Заходи відбулися 16-18 березня 2017 року в Києві.

На урочистому відкритті виставки були присутні народні депутати України, представники Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України.

Усі виставкові стенди НТУ «ХПІ» були представлені яскравими плакатами, які відображали різноманітну діяльність учених, фахівців, студентів з багатьох напрямів освіти та науки.

Уперше цього року до експозиції ХПІ увійшли:

  • розробка «Модифіковані жири нового покоління у вигляді цукерок» (використання ефірів жирних кислот у складі харчових продуктів сприяє оздоровленню та збільшенню тривалості життя людини);
  • розробка «Робототехнічна платформа», на базі якої створено мобільного робота. За словами представника НТУ «ХПІ» Євгена Галкіна, який був присутній на виставці, об’єкт викликав значний інтерес у відвідувачів, особливо у дітей.

Також були представлені традиційні розробки вчених ХПІ:

  • діючі макети, зокрема, експериментальних баз НДПКІ «Молнія» та інституту «Іоносфера», інформаційно-керовані системи АСУ ТП нафтогазовидобувних комплексів, еталона імпульсного електромагнітного поля;
  • деталі двигунів внутрішнього згоряння, деталі компресорів і насосів, деталі авіаційної промисловості (оброблені за розробленою фахівцями університету технологією мікродугового оксидування деталей з вентильних металів, що значно підвищує експлуатаційні характеристики оброблених деталей і термін їх служби в кілька разів).

За підсумками участі в конкурсах виставки та з урахуванням представлених матеріалів НТУ «ХПІ» отримав нагороди:

  • Диплом переможця в рейтинговому конкурсі в номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» з нагородженням Гран-Прі;
  • Диплом переможця в конкурсі з тематичних номінацій в номінації «Інновації у впровадженні в освітню практику системи дистанційного навчання» з нагородженням золотою медаллю.
  • Сертифікат «Якість наукових публікацій»;
  • Диплом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

Довідково

У 2016 році в роботі Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2016» взяли участь 750 учасників з 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусі, Молдови, Естонії. Серед них: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми та інші навчальні заклади.

Прес-служба НТУ «ХПІ»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *