Прем’єр-міністр України Микола Азаров прочитав лекцію студентам Київського національного університету будівництва та архітектури.

У лекції Глава Уряду закликав студентів добре навчатися, розвивати нестандартне мислення, тренувати пам’ять, адже країні потрібні освічені та висококваліфіковані спеціалісти.

«Для розвитку країни нам необхідні добре підготовлені, кваліфіковані кадри, тому ви маєте 5 років наполегливо вчитися, щоб ваші здібності, таланти, кваліфікація були затребувані на ринку праці», – сказав  Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр зауважив, що будівельний комплекс є локомотивом розвитку країни, і тому уряд велику увагу приділятиме цій галузі.

Глава Уряду нагадав, що саме завдяки розвитку будівництва Україні вдалося вийти з кризи, яка була у 2008 – 2009 роках. «У 2011 році ми збудували в 5 разів більше дитячих садків, ніж у 2010 році. Шкіл, лікарень у 2011 році ми збудували у два рази більше. За два роки ми збудували майже 20 млн кв. м житла. За два роки ми збудували понад 4 тис. км доріг – це в десятки разів більше, ніж у 2009 році. Ми збудували за два роки унікальні лікувальні комплекси, аеропорти, стадіони, мости – це більше, ніж за попередні 20 років», –   наголосив  Микола Азаров.

 

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу