Вінницький національний технічний університет відзначений також званням «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

З 16 по 18 березня у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2017». Організатором заходу була Компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Нині – це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

У виставці також взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки.

Експозиція ВНТУ викликала значний інтерес у відвідувачів і учасників виставки. Особлива увага була виявлена до навчально-методичних розробок і монографій наших співробітників, до науково-технічних розробок наших науковців.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки. Зважаючи на значні досягнення конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій, а також Дипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

За плідну організаторську діяльність з модернізації національної системи освіти ректор ВНТУ Володимир Грабко відзначений Почесною Грамотою.

За результативну роботу навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесними Грамотами відзначені:

  • перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення Олександр Романюк,
  • проректор з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу та його науково-методичного забезпеченняАнна Писклярова,
  • декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки Микола Небава,
  • директор Головного центру виховної роботи Анатолій Теклюк,
  • професор кафедри технологій та автоматизації машинобудування Олександр Дерібо.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *