Працевлаштування – питання надзвичайно важливе для випускника ВНЗ. Тому в Уманському національному університеті садівництва, з турботою про своїх студентів, традиційним стало проведення Ярмарку вакансій, під час якого роботодавці та випускники мають можливість познайомитися та знайти спільні точки дотику.

22 березня в Уманському НУС пройшла чергова зустріч у такому форматі. Серед роботодавців, які представили свої вакансії, були: Гідросила – Груп, Кернел, ТОВ «Сігнет – Центр», СПОП «Відродження», страхова група ТАС та Інститут міжнародного співробітництва. Після живого спілкування зі студентами представники підприємств презентували діяльність своїх компаній, ознайомили студентів 2-х і 3-х курсів з програмою проходження практики, а випускників 4-х та 5-х курсів – з умовами проходження співбесіди для подальшого працевлаштування в обраній ними компанії. Зацікавлені студенти заповнили анкети для можливості проходження співбесіди та стажування в обраному ними підприємстві.

Як роботодавці, так і студенти, відзначили корисність і перспективність Ярмарку, а тому домовилися проводити подібні заходи і надалі.

 За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу