За підсумками попереднього рецензування галузевою конкурсною комісією та захисту роботи у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» у 2016/2017 н. р. секція «Інноваційний та інвестиційний менеджмент» з науковою роботою «Родова садиба – інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях» студентка Житомирського національного агроекологічного університету Антоніна Ващенко визнана переможцем та отримала диплом ІІІ ступеня.

 23 березня 2017 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка приймав учасників Конкурсу втретє, перейнявши естафету від Харківського економічного університету імені Семена Кузнеця. У 2015-му було представлено 196 робіт, 2016  – 224, 2017 – 208. Університет поставив собі завданням розширити коло учасників для популяризації менеджменту як мистецтва управління серед молоді. Наступного року Міністерство освіти і науки України обере навчальний заклад для подальшого продовження традицій та розвитку менеджменту серед студентства.

До участі в Конкурсі було представлено 208 робіт з усіх регіонів України. На підсумкову науково-практичну конференцію до Київського національного університету імені Тараса Шевченка було запрошено виконавців та керівників 53 найкращих робіт (57 виконавців, – 43 дівчини та 14 хлопців) з 18 вищих навчальних закладів. У фінальному відборі брали участь 49 конкурсантів – з індивідуальними та колективними роботами.

Комісією відзначено, що молодь тягнеться до науки, інтелектуального розвитку, духовності, є активною, з власною життєвою позицією, схильна до об’єднання в позитивних починаннях. У роботах розкривались інноваційно-інвестиційні складові майбутнього країни та механізмів її розбудови. Члени журі вартими уваги вбачають розвиток органічного виробництва, поширення джерел відновлюваної енергії, зокрема впровадження в практику підприємств теплових колекторів, вітрових та сонячних електростанцій, методів безвідходної життєдіяльності, зокрема впровадження машин та механізмів без утворення відходів та очищення вихлопів транспортних засобів, родові садиби як інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях тощо.

Синергетичний ефект від наукової співпраці студентів та викладачів мав позитивні результати. Так, комісією було відзначено здобутки представника Житомирської наукової школи з менеджменту, зокрема фахівців Науково-інноваційного інституту економіки та агробізнесу.

За матеріалами ЖНАЕУ 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу