У Львівському кооперативному коледжі економіки і права за ініціативи викладачів циклової комісії  фізичного виховання та підтримки адміністрації коледжу, були організовані і проведенні змагання за звання найсильнішого студента вишу у турнірі з пауерліфтингу «Народний жим».

Відкриваючи це спортивне дійство, директор коледжу – Наталя Зубко, заступник директора з виховної роботи – Ігор Бішко та інші, бажали усім учасникам удачі у спортивних досягненнях та житті, закликаючи пам’ятати про патріотів України, які нині мужньо захищають незалежну і соборну Вітчизну Україну на Сході держави.

Основна мета турніру – пропаганда здорового способу життя, фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат.

Змагання викликали жвавий інтерес серед студентів коледжу та привернули увагу великої кількості вболівальників. На змаганнях були присутні адміністрація та викладачі коледжу. У спортивних змаганнях брали участь представники всіх спеціальностей.

За умовами змагань, треба було вижати максимальну кількість разів вагу за дві спроби, результати яких сумуються. Змагання відбувались без розподілу за ваговими категоріями (абсолютна першість), вага штанги 50 кг для юнаків, 25 кг для дівчат. Хороші результати показали Марія Климк, Тетяна Кий, Іващук Тарас.

Звання чемпіона серед юнаків виборов студент групи КТ-ТМ 15, Тарас Гавловський  із переконливим результатом 34 повторення. Серед дівчат перемогу здобула Ірина Федейко, студенка групи ПВн 14.

Викладачі та друзі пишаються такими досягненнями студентів. Під час проведення змагання, приємно та радісно спостерігати за ними, з якою бадьорістю, енергію та азартом вони виконують вправи. У всіх учасників та глядачів залишилось безліч приємних та позитивних емоцій!

Представники адміністрації нагородили переможців та призерів призами. А організаторам та  суддям, викладачам циклової комісії фізичного виховання: Андрію Соломонку, Ірині Крук, Мирославу Крук, висловили подяку за такий захід та пропаганду здорового способу життя серед молоді, яка на  сьогодні  є вкрай важлива.

Організатори змагань “Народний жим” висловлюють подяку всім учасникам і чекають їх на наступних турнірах та спортивних подіях коледжу.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків
із громадськістю Львівського кооперативного
коледжу економіки і права

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *