Учні черкаської школи-гімназії № 31 відвідали з екскурсією хлібзавод, що виробляє 270 найменувань хлібобулочної та кондитерської продукції. Захід ініціювало Управління Держпраці у Черкаській області з нагоди Тижня охорони праці. 

Під час екскурсії на ТОВ «Черкасихліб ЛТД» для школярів проведено лекцію-відкритий урок з метою формування у молодого покоління культури охорони праці як складової профілактики травматизму. Діти дізналися про основні вимоги електробезпеки, безпечного поводження з виробничим обладнанням та механізмами, про особливості хлібопекарської професії.

Біля входу до корпусів заводу школярів і вчителя Оксану Пащенко зустріла усміхнена екскурсовод, яка ознайомила гостей з виробничими майданчиками, особливостями технічного процесу випікання хліба, видами продукції, унікальним обладнанням заводу та принципами його роботи.

Хлопчиків особливо зацікавили механізми етапів розкочування, формування і розрізання тіста, а дівчатка приділили увагу складу хлібобулочної продукції та роботі фасувальних апаратів, відправці вже готових виробів до споживачів. Захоплива та пізнавальна екскурсія дала можливість школярам побачити всі етапи процесу випікання хліба: від замішування до відправки різноманітних продуктів із заводу на полиці магазинів.

Екскурсія принесла малятам лише приємні враження, а й розширила кругозір. Зважаючи на щире захоплення екскурсантів та надзвичайне бажання більше дізнатися про виробництво хліба, представники заводу пообіцяли обов’язково запросити школярів на наступні екскурсії, а також пригостили гостей смаколиками.

За інформацією Управління Держпраці у Черкаській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *