Цілитель навмисно заражав пацієнтів ВІЛ-інфекцією - 03.09 нарочно заражал ВИЧШвейцарського голковколювача-самоука звинуватили в навмисному зараженні 16 осіб вірусом імунодефіциту, повідомляє Fox News. Обвинуваченому загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі.

Чоловік, особа якого не розкривається, “лікував пацієнтів” за допомогою акупунктури, не володіючи ні спеціальними знаннями, ні ліцензією — “цілитель” виявився самоуком. Однак у ході розслідування з’ясувалося, що цілительство для нього було лише одним із способів, за допомогою яких швейцарець інфікував своїх жертв вірусом імунодефіциту — він проводив процедуру голками, на яких були залишки зараженої крові.

Як установила прокуратура, з 2001 по 2005 роки обвинувачений встиг заразити ВІЛ не менш як 16 осіб. У ході тривалого розслідування також з’ясувалося, що деяким своїм жертвам “цілитель” подавав напої, після вживання яких вони непритомніли, а потім заражав їх. Кількох людей він просто вколов зараженою голкою без попередження.

Примітно, що сам обвинувачений не є ВІЛ-позитивним. Усі звинувачення, висунуті на свою адресу, швейцарець заперечує.

Випадки навмисного інфікування ВІЛ до цього були більш прозаїчними. Так, у 2009 році був арештований Денис Остапюк, який протягом семи років спеціально заражав жінок вірусом імунодефіциту. Поведінка Остапюка була зумовлена бажанням помститися всім жінкам за свою недугу. У 2011 році звинувачення в аналогічному злочині було висунуто іжевській повії, яка, знаючи свій діагноз, кілька років продовжувала обслуговувати постійних клієнтів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Цілитель навмисно заражав пацієнтів ВІЛ-інфекцією”
  1. ВИЧ инфекции не существует в природе:
    “За двадцать пять лет в мире появилось много научных работ, экспериментально и клинически опровергающих вирусную теорию происхождения СПИДа. Наконец, в том, что, так называемый, вирус иммунодефицита человека никогда не был открыт, признались его “открыватели” – Люк Монтанье из Франции и Роберт Галло из Америки.”

    1. Блажен кто верует – тепло ему на свете… И вот почему верующие не замыкаются на простых для себя вопросах теологии? нет же надо по ВИЧ пройтись. Напоследок одна маленькая истина – появление многих работ не означает, что вопрос ясен. Впрочем, зачем верующему – истина? есть вера…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *