Кабінет Міністрів України ухвалив проект Розпорядження Президента України, що передбачає надання грантів 20-ом докторам наук віком до 45 років на загальну суму 3 млн гривень. Відповідне розпорядження було подано МОН та проголосовано на Уряді сьогодні, 29 березня 2017 року.

Гроші на ці гранти вже зарезервовано у державному бюджеті на 2017 рік. Після підпису Розпорядження Президентом України, ці кошти будуть надані науковцям.

Для отримання грантів на конкурс до Державного фонду фундаментальних досліджень було подано 106 заявок. За результатами конкурсу було визначено 20 переможців.

Зі списком кандидатів на отримання грантів, найменуванням досліджень, під які вони отримають кошти, можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що МОН започаткувало Конкурс молодих учених, у межах якого було обрано 79 проектів-переможців. Уперше молодим науковим колективам надали можливість самостійно здійснювати дослідження і розробки. Цього року було збільшено суму фінансування конкурсу, що загалом становитиме 28,4 млн гривень.

Також нещодавно, 22 березня 2017 року, Уряд хвалив проект Розпорядження Президента України, що передбачає надання грантів 54-ом молодим українським ученим на загальну суму 3 млн 540 тис. гривень.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *