Про те, що в Києві почалося будівництво найбільшої школи на Україні, заявив голова Київської міської адміністрації Олександр Попов, під час урочистого відкриття в столиці спеціалізованої школи № 106, що реконструюється. За словами голови, будівництво нової школи триває повним ходом і до кінця року будівлю планують здати в експлуатацію.

Для цього проекту закуплено високоякісні матеріали, будівля навчального закладу буде величезною і зможе прийняти понад тисячу учнів. На споруду нової школи в мікрорайоні Осокорки виділено 120 мільйонів гривень. Олександр Попов зізнався, щороку Київ може виділити зі свого бюджету кошти лише на одну школу – широкомасштабного будівництва не передбачається. Голова держадміністрації заявив, що, не дивлячись на гострий брак коштів, цього року було виділено 100 млн гривень на реконструкцію та капітальні ремонти шкіл, а також дитячих садків. У найближчі декілька років планується привести в зразковий порядок всі дошкільні та навчальні заклади Києва.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У Києві побудують школу на тисячу учнів – найбільшу в Україні”
  1. Очень интересно по каким критериям выбирают садики для реконструкции…. почему на Троещине садики и оборудование в них ремонтируются за счет родительских взносов? Площадки для прогулок и группы (обои, батареи, окна,) полностью ремонтируются и содержатся за счет родителей малолетних детей? Как узнать в каком объеме финансируются (и на какие цели) детские сады?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *