28 березня на Київщині відбулася значуща для освітян області подія – Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі», приурочений до 85-річчя утворення Київської області. Захід проводився у місті Броварах у конференц-холі торговельно-розважального центру «Термінал».

Мета конгресу – розвиток міжнародної співпраці, пошук нових можливостей для розвитку науково-освітнього потенціалу Київської області; активізація інноваційних процесів в освітній сфері у контексті реалізації регіональної та державної освітньої політики, зокрема Концептуальних засад «Нова українська школа».

Учасниками конгресу стали близько 1000 осіб: представники 16 країн світу, науковці Національної академії педагогічних наук України, провідних вищих навчальних закладів; представники міжнародних освітніх організацій та національно-культурних товариств, громадських організацій; працівники Київської обласної державної адміністрації, керівники місцевих органів управління освітою, методичних служб, роботодавці; директори навчальних закладів області, педагоги, лідери органів учнівського самоврядування Київщини.

У Конгресі взяла також участь делегація Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди у складі 11 осіб на чолі з ректором вишу, доктором історичних наук, професором Віктором Коцуром.

Науковці вишу взяли участь у панельних дискусіях, що стосувалися інтеграції вищих навчальних закладах у міжнародний простір та реалізації міжнародних програм і проектів. Університет був представлений виставковим стендом та художньою виставкою з проведенням майстер-класу «Світ ляльки: від традиції до сучасності» під керівництвом доцента кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання вишу Тетяни Носаченко.

Ольга Науменко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу