Запровадження електронного Репозитарію навчальних матеріалів дасть змогу врахувати думку вчителів та навчальних закладів у процесі конкурсного відбору проектів підручників. Це підвищить якість навчальної літератури і забезпечить прозорість відбору. Про це наголосив в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Володимир Ткаченко під час вебінару про роботу електронної системи Репозитарію.

«Принципи конкурсного відбору проектів підручників – прозорість і чесність результатів, достовірність їх збереження. Звертаюся до вчителів: просимо вас активніше долучитися до перегляду проектів підручників. Лише так можна відібрати якісну навчальну літературу», – зазначив Володимир Ткаченко.

За його словами, вчителі вже розпочали ознайомлюватися із проектами підручників. Визначитися із вибором проектів підручників для 9 класу та заповнити відповідну форму на Репозитарії педагогічні колективи мають до 14 квітня 2017 року. Результати конкурсного відбору будуть розглянуті Конкурсною комісією.

 

«Хоча проекти підручників обирає загальноосвітній навчальний заклад, у руках учителів дуже вагомі важелі. У системі Репозитарію вчителі можуть розглядати різні проекти підручників, проте мають обрати лише один – зі свого навчального предмета. Будуть зараховуватися тільки підтверджені адміністрацією школи «голоси». Результати будуть оприлюднені на сайтах Репозитарію та ІМЗО», – зазначив Володимир Ткаченко.

Він повідомив, що у Репозитарії навчальних матеріалів реєструються освітяни з усіх областей України. Серед лідерів конкурсного відбору електронних версій оригінал-макетів проектів підручників 9 класу – освітяни Черкащини, Полтавщини та Харківщини.

Довідково

Роботу Репозитарію супроводжує технічна служба підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». На «гарячу лінію» надійшло близько 3 000 телефонних дзвінків. За допомогою сервісу «онлайн-консультант» зареєстровано понад 1 700 звернень. Відсоток позитивних відгуків про роботу технічної служби підтримки склав 88 %. Запитання також надходять електронною поштою. Упродовж відбору було надано відповіді на понад 600 електронних листів.

Починаючи з 20 березня 2017 року, вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класів зробили 1 745 загальноосвітніх навчальних закладів.

За інформацією прес-служби
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *