29 березня відбулася зустріч ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Сауха з професорами Краківської академії «Ігнатіанум» Петром Мазуром та Павлом Скршидлевським.

Під час зустрічі ректор ЖДУ та професори Краківської академії «Ігнатіанум» обговорювали теперішній стан справ, наукові плани на найближчі два роки по програмі «Erasmus +» та перспективи, які відкриває переклад україномовних та польськомовних наукових досліджень англійською. Сторони зустрічі зійшлися на тому, що співробітництво науковців українського та польського вишів дасть плідні результати в галузі філології та філософії.

Співпраця ЖДУ імені Івана Франка з Краківською академією «Ігнатіанум» триває з 2012 року, коли була підписана угода про співпрацю. За цей час обома сторонами були проведені конференції, у яких брали участь викладачі партнерських університетів, наукові дослідження друкуються в журналах, які видаються в обох університетах. Серію лекцій в ЖДУ імені Івана Франка прочитав ректор Академії, ксьондз, професор Юзеф Бремер, викладачі соціальної педагогіки Барбара Адамчик та Богдан Станковський, викладач філософії Петро Духлінський, польської літератури Моніка Станкевич-Копець. Лекції на факультеті педагогіки Академії «Ігнатіанум» читає проф. ЖДУ імені Івана Франка Наталія Сейко. У цьому році ЖДУ імені Івана Франка спільно з Академією «Ігнатіанум» склав документи на участь у програмі студентської та викладацької академічної мобільності «Erasmus +».

Читайте також: 20 молодих докторів наук отримають гранти по 150 тисяч гривень для проведення власних досліджень

Окрім того, з 27 березня по 31 березня в інституті іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка студентам магістратури читають лекції англійською мовою викладачі Краківської академії «Ігнатіанум» доктор габілітований, професор Петро Мазур та доктор габілітований Павло Скршидлевський. Коло наукових зацікавлень Петра Мазура — філософія людини, філософія буття, філософія культури, філософія виховання, філософія етики і політики, а Павла Скршидлевського — метафізика св. Томи Аквінского, філософія політики і права, філософія виховання, філософія цивілізації і культури.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *