Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС організували акцію під назвою «З миру по нитці». Впродовж тижня студентство факультету активно брало участь у цьому дійстві – приносили зошити, ручки, олівці чи просто гроші (на які було куплено різноманітні речі для дозвілля дітей). Завдяки старанням студентів факультету було зібрано 1 629 грн.

Метою зустрічі було ознайомлення із діяльністю закладу та моральна підтримка цієї категорії дітей, що потрапили в складні життєві обставини. Адже у цьому випадку ми починаємо розуміти, наскільки щасливі, що в нас є рідні і близькі люди, які нас цінують, допомагають і люблять.

Спілкування з дітками пройшло в ігровій формі, що допомогло створити дружню, доброзичливу атмосферу та налагодити довірчі відносини. На завершення зустрічі студенти роздали малечі солодощі та мандарини. Усі вдосталь нарозважалися, а тому прощатися з такими дружелюбними і щирими дітками зовсім не хотілося.

Насамкінець студенти побажали діткам здійснення усіх мрій, адже вони як ніхто заслуговують на щастя у цьому житті. А з особистих спостережень можемо сказати: коли дивишся в дитячі очі вихованців притулку, то виникає враження, що перед тобою доросла людина із серйозними проблемами.

Закликаємо  усіх небайдужих бодай кілька разів на рік творити добро для тих, хто цього особливо потребує.

За матеріалами прес-центру Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *