28 березня відбувся відеоміст НМЦ ПТО у Закарпатській та Дніпропетровській областях за темою «Створення навчальної літератури, посібників, електронних засобів навчального призначення».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор НМЦ ПТО у Закарпатській області Слюсарєва О.В., яка ознайомила з системою професійно-технічної освіти області, зазначила основні завдання центру з підвищення якості надання освітніх послуг.

Більш широко про діяльність НМЦ  ПТО та педагогічних працівників ПТНЗ Закарпаття щодо розробки навчальних посібників, практикумів, робочих зошитів тощо розповіла  заступник директора Ладижець І.М. Адже, зазначила вона, від забезпечення навчально-виробничого процесу якісною навчальною, методичною літературою залежить і якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників. Також  поділилася досвідом створення електронних навчально-методичних комплексів із конкретних професій, над створенням яких працюють творчі групи педагогічних працівників області.

З особливостями розроблення електронних підручників професійного спрямування «Товарознавство непродовольчих товарів» (кваліфікація: 3, 4 розряди), «Основи радіоелектроніки» (кваліфікація: 3 розряд) знайомила завідувач інформаційно-аналітичним кабінетом НМЦ  ПТО Палош Н.М. Також  вона розповіла про використання різних Інтернет-сервісів, які використовуються педагогами нашої області при створенні електронних посібників.

Цікавим досвідом з даної проблематики поділилися колеги з Дніпропетровщини. Зокрема, йшлося про практичні підходи до організації роботи з підготовки навчальних видань, використання електронного навчально-методичного комплексу «База знань», використання програмних продуктів для створення електронних посібників.

Обмін досвідом був цікавим, корисним. Проведення подібних заходів дає можливість рухатися вперед, шукати цікаві ідеї і не зупинятися на досягнутому.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *