У рамках тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права та до Міжнародного дня музеїв, викладачі Наталя Мозола, Мирослава Ільчишин та Ольга Туркало провели навчально-пізнавальну екскурсію в Музей історії релігії, для студентів  першого курсу вишу.

Експозиція Львівського музею історії релігії складається з кількох тематичних розділів: “Релігія стародавнього світу”, “Юдаїзм”, “Раннє християнство”, “Вірменська церква”, “Історія римо-католицької церкви”, “Українська греко-католицька церква”, “Православ’я в Україні”, “Протестантизм”, “Іслам”, “Буддизм”.

Мета навчально-пізнавальної екскурсії  —  поєднання навчання та виховання студентів та  використання міжпредметних зв’язків.  Такі заходи дають змогу долучити сучасну молодь до вивчення історичного минулого нашого народу.

Студенти коледжу  мали  можливість ознайомились з рідкісними експозиціями, присвяченими мусульманству, іудаїзму, християнству, вірменської та греко-католицької церкви. Музей створений у 1973 році та захоплює з першого погляду, адже  міститься він в одній з найкрасивіших споруд міста – будівлі Домініканського монастиря. В ньому зберігаються експонати, які мають історичну і культурну цінність. Особливу цінність представляє рукописний збірник Тор 15–19 століть, рідкісні видання Тори, цінні ікони 16–19 століть, Острозька Біблії 1581 року – єдині у своєму роді предмети, які можна побачити тільки в Львівському Музеї історії релігії. Студенти побачили експонати буддійської культури, скарб золотих монет епохи Наполеона III, культові предмети зі срібла. В екскурсії  взяли  участь студенти груп ФН-ОЦ-16, ПТБ(н)-16 та ПВ(н)-16.

Захоплива екскурсія завершилась квестом. Студенти розгадували різноманітні загадки, виконували завдання. Це дало можливість нашим студентам порівнювати, думати, оцінювати, зіставляти, мислити та згадати ті знання, які вони здобули в коледжі.

У  результаті проходження  екскурсійного квесту, студенти поглибили свої знання з таких дисциплін, як «Культорологія», «Історія України» та «Всесвітня історія». Екскурсовод намагався довести  молоді вічне і духовне.

Сподіваємось, що таким чином музеї будуть цікавими не лише людям старшого покоління, а й студентам, від яких залежить, яким же буде наше майбутнє, адже музей, це те місце, де зустрічаються сьогодення і минуле.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі
ЗМІ та зв?язків із громадськістю ЛККЕіП

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *