За останні два роки на Дніпропетровщині відкрито 6 дитсадків, 22 навчально-виховні комплекси та 66 додаткових груп у вже існуючих дошкільних закладах. Загалом створено понад 2,5 тисячі нових місць. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«За останні два роки у садочках області створено понад 2,5 тисячі нових місць. Зводили «з нуля» дошкільні заклади, ремонтували вже існуючі, створювали навчально-виховні комплекси та додаткові групи, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Цьогоріч плануємо створити ще 1 140 нових місць у садочках».

За останні два роки в області відкрито 6 садочків у Дніпрі, Дніпровському, Павлоградському, Солонянському та Софіївському районах.

Створено 22 навчально-виховні комплекси у Дніпрі, Криворізькому, Новомосковську, Апостолівському, Новомосковському, Царичанському, Томаківському, Криничанському, Магдалинівському, Покровському та П’ятихатському районах.

Відкрито 66 додаткових груп у вже існуючих садочках Дніпра, Вільногірська, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Новопокровської об’єднаної громади, а також Дніпровського, Васильківського, Верхньодніпровського, Межівського, Криворізького, Нікопольського, Павлоградського, Петропавлівського, Петриківського, П’ятихатського, Синельниківського, Томаківського та Царичанського районів.

Інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *