Чи можна почати бізнес у 15 років? Працювати на когось чи одразу заснувати власну справу? Як заробити перші гроші, не виходячи з дому? Відповіді на ці питання старшокласники області дізнавалися від засновника web Studio iFish, власника 50 інтернет-проектів Юрія Бошникова. Історією успіху надихалися 350 підлітків. Вони – учасники Клубу молодого лідера, організованого ДніпроОДА.

_1_14909548820767-39F8«Я завжди хотів бізнес. Дізнався про веб-дизайн. Розумів, що можу продавати такий продукт. Але не знав, як його зробити. Звернувся до свого друга: «Давай спробуємо!». Спочатку все було складно, але в підсумку вийшло», – розповідає Юрій Бошников про те, як розпочав власний бізнес.

Нині веб-студії Юрія вже майже 9 років. Він власник 50 інтернет-проектів та автор книги «5 гарантованих способів, як заробити на своєму сайті». Сьогодні історією свого успіху ділився зі старшокласниками у ДніпроОДА.

«Я розповім, чи можна заробляти в 15 років, працювати на дядю або заснувати власну справу, – поділився Юрій Бошников. – Я почав працювати з 19 років. Не знав, що в такому віці можна відкривати щось своє, не було людини, яка могла б мені це розповісти. Хочу, щоб інші не повторювали мої помилки».

_1_14909548820600-110A

Послухати Юрія Бошникова приїхало 350 школярів зі всієї області. Формат зустрічі вийшов легкий та невимушений. Діти ставили багато питань, отримували практичні поради.

«Я цілеспрямований. Хочу стати відомим відео-блогером. Сьогодні виступає людина, яка багато досягла і може вказати на мої помилки. Такі історії успіху надихають», – розповів учасник зустрічі, учень кам’янського ліцею Дмитро Ясманович.

_1_149095488207621-4DE4

Зустрічі Клубу молодого лідера – традиція, яку команда Валентина Резніченка започаткувала кілька місяців тому. Хлопці та дівчата вже спілкувалися з успішними IT-шниками та бізнесменами.

 

_1_149095488209148-2FBE«Важливо стимулювати дітей до розвитку, допомагати їм визначитися із професією. Команда Валентина Резніченка вносить креатив у навчання школярів. Ми організовуємо зустрічі 10-класників з успішними людьми, які можуть дати корисні поради. Один з наступних спікерів школи – радник голови ДніпроОДА Дмитро Дубілет», – розповіла радник очільника області Ольга Горб.

Інформує прес-служба ДніпроОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *